    Jensen Global Inc. JG23-0.5X-45
    型号:
    JG23-0.5X-45
    规格书:
    双灏业商城JG23-0.5X-45.pdf
    描述:
    23G 0.5" IT SERIES TIP ID .016"
    产品介绍
    JG23-0.5X-45 产品详情
    系列:
    IT
    包装:
    Box
    尖头 - 类型:
    Angled 45°
    线规:
    23
    外径:
    0.025" (0.64mm)
    内径:
    0.016" (0.41mm)