    Jensen Global Inc. JG25-0.5HP-45
    型号:
    JG25-0.5HP-45
    品牌:
    Jensen Global Inc.
    分类:
    喷嘴、喷头
    封装:
    规格书:
    双灏业商城JG25-0.5HP-45.pdf
    描述:
    25G 0.5" HP SERIES TIP ID .010"
    产品介绍
    JG25-0.5HP-45 产品详情
    品牌:
    Jensen Global Inc.
    系列:
    NT
    包装:
    Bag
    产品状态:
    Active
    类型:
    Dispenser Needle, Tip
    尖头 - 类型:
    Angled 45°
    线规:
    25
    外径:
    0.020" (0.51mm)
    内径:
    0.010" (0.25mm)