    Jensen Global Inc. JG25-0.5MDZ
    型号:
    JG25-0.5MDZ
    规格书:
    双灏业商城JG25-0.5MDZ.pdf
    描述:
    25G 0.5" HP SERIES TIP ID .010"
    产品介绍
    JG25-0.5MDZ 产品详情
    包装:
    Box
    尖头 - 类型:
    Straight
    线规:
    25
    外径:
    0.020" (0.51mm)
    内径:
    0.010" (0.25mm)