    Jensen Global Inc. JG26-0.5-90
    型号:
    JG26-0.5-90
    规格书:
    双灏业商城JG26-0.5-90.pdf
    描述:
    26G 0.5" IT SERIES TIP ID .011"
    产品介绍
    JG26-0.5-90 产品详情
    系列:
    IT
    包装:
    Bag
    尖头 - 类型:
    Angled 90°
    线规:
    26
    外径:
    0.019" (0.48mm)
    内径:
    0.011" (0.28mm)