    Jensen Global Inc. JG30-1.5TX
    型号:
    JG30-1.5TX
    品牌:
    Jensen Global Inc.
    分类:
    喷嘴、喷头
    封装:
    规格书:
    双灏业商城JG30-1.5TX.pdf
    描述:
    30G 1.5" PTFE TIP ID .012" LAVEN
    产品介绍
    JG30-1.5TX 产品详情
    品牌:
    Jensen Global Inc.
    系列:
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    类型:
    Dispenser Needle, Tip
    尖头 - 类型:
    Straight
    线规:
    30
    外径:
    0.024" (0.61mm)
    内径:
    0.012" (0.31mm)