    J.W. Winco 51.2-ND-66-M5-SW
    型号:
    51.2-ND-66-M5-SW
    品牌:
    J.W. Winco
    分类:
    多用途磁铁
    封装:
    规格书:
    双灏业商城51.2-ND-66-M5-SW.pdf
    描述:
    MAGNET 2.598"D X 0.335"THICK RND
    产品介绍
    51.2-ND-66-M5-SW 产品详情
    品牌:
    J.W. Winco
    系列:
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    形状:
    Round
    磁化:
    材质:
    Neodymium Iron Boron (NdFeB)
    表面处理:
    Zinc
    等级:
    高斯强度:
    尺寸:
    2.598" Dia x 0.335" H (66.00mm x 8.50mm)
    工作温度:
    80°C (TA)