    J.W. Winco 52.5-ND-16-M8
    型号:
    52.5-ND-16-M8
    品牌:
    J.W. Winco
    分类:
    多用途磁铁
    封装:
    规格书:
    双灏业商城52.5-ND-16-M8.pdf
    描述:
    MAGNET 0.630"D X 0.709"THICK CYL
    产品介绍
    52.5-ND-16-M8 产品详情
    品牌:
    J.W. Winco
    系列:
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    形状:
    Cylindrical
    磁化:
    材质:
    Neodymium Iron Boron (NdFeB)
    表面处理:
    Stainless Steel
    等级:
    高斯强度:
    尺寸:
    0.630" Dia x 0.709" H (16.00mm x 18.00mm)
    工作温度:
    80°C (TA)