    Kable Kontrol HS359-S250-BLACK
    型号:
    HS359-S250-BLACK
    品牌:
    Kable Kontrol
    分类:
    热缩管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城HS359-S250-BLACK.pdf
    描述:
    HEATSHRINK TUBE BLK 1/4''x250'
    产品介绍
    HS359-S250-BLACK 产品详情
    品牌:
    Kable Kontrol
    系列:
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    类型:
    Tubing, Flexible
    收缩比:
    2 to 1
    长度:
    250.0' (76.2m)
    内径 - 供应时:
    0.250" (6.35mm)
    内径 - 恢复后:
    0.125" (3.18mm)
    恢复壁厚:
    0.026" (0.66mm)
    材质:
    Polyolefin (PO)
    特性:
    颜色:
    Black
    工作温度:
    -55°C ~ 135°C
    等级:
    Military
    认证:
    AMS-DTL-23053/5
    收缩温度:
    90°C