    Kilo International OEDNI-75-4-5
    型号:
    OEDNI-75-4-5
    品牌:
    Kilo International
    分类:
    旋钮
    封装:
    规格书:
    双灏业商城OEDNI-75-4-5.pdf
    描述:
    KNOB KNURLED 0.250" METAL
    产品介绍
    OEDNI-75-4-5 产品详情
    品牌:
    Kilo International
    系列:
    OED
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    样式:
    Cylindrical
    类型:
    Knurled, Diamond
    轴尺寸:
    0.250" (6.35mm)
    直径:
    0.750" (19.05mm)
    高度:
    0.625" (15.88mm)