    Kilo International OESL-75-4-6
    型号:
    OESL-75-4-6
    品牌:
    Kilo International
    分类:
    旋钮
    封装:
    规格书:
    双灏业商城OESL-75-4-6.pdf
    描述:
    KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
    产品介绍
    OESL-75-4-6 产品详情
    品牌:
    Kilo International
    系列:
    OES
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    样式:
    Cylindrical with Skirt
    类型:
    Knurled, Diamond
    轴尺寸:
    0.125" (3.18mm)
    直径:
    0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
    高度:
    0.625" (15.88mm)