    KOA Speer Electronics, Inc. CF1/4CT52R680J
    型号:
    CF1/4CT52R680J
    规格书:
    双灏业商城CF1/4CT52R680J.pdf
    描述:
    RES 68 OHM 5% 1/4W AXIAL
    产品介绍
    CF1/4CT52R680J 产品详情
    包装:
    Tape & Reel (TR)
    电阻:
    68 Ohms
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    0.25W, 1/4W
    温度系数:
    -450/ +350ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 155°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.091" Dia x 0.240" L (2.30mm x 6.10mm)