    KOA Speer Electronics, Inc. MF1/4CCT52R1003B
    型号:
    MF1/4CCT52R1003B
    规格书:
    双灏业商城MF1/4CCT52R1003B.pdf
    描述:
    RES 100K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
    产品介绍
    MF1/4CCT52R1003B 产品详情
    电阻:
    100 kOhms
    容差:
    ±0.1%
    功率 (W):
    0.25W, 1/4W
    特性:
    Automotive AEC-Q200
    温度系数:
    ±50ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 155°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)