    KOINO IPX-D30-15E1WN
    型号:
    IPX-D30-15E1WN
    品牌:
    KOINO
    分类:
    接近传感器
    封装:
    Cylinder, Threaded - M30
    规格书:
    双灏业商城IPX-D30-15E1WN.pdf
    描述:
    PROXIMITY SENSORS WIRES CONNECTO
    产品介绍
    IPX-D30-15E1WN 产品详情
    品牌:
    KOINO
    系列:
    IPX
    封装/外壳:
    Cylinder, Threaded - M30
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    传感器类型:
    Inductive
    感应距离:
    0.591" (15mm)
    输出类型:
    NPN-NO, 3-Wire
    响应频率:
    100Hz
    屏蔽:
    Unshielded
    材质 - 本体:
    Nickel-Plated Brass
    电压 - 电源:
    10V ~ 30V
    端接样式:
    Cable with Connector
    工作温度:
    -25°C ~ 70°C (TA)