    Laird Technologies - Thermal Materials A16365-18
    型号:
    A16365-18
    规格书:
    双灏业商城A16365-18.pdf
    描述:
    THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
    产品介绍
    A16365-18 产品详情
    系列:
    Tflex™ XS400
    产品状态:
    Obsolete
    外形尺寸:
    228.60mm x 228.60mm
    厚度:
    0.180" (4.57mm)
    材质:
    Elastomer
    粘合剂:
    Tacky - One Side
    导热系数:
    2.0W/m-K