    Laird Technologies - Thermal Materials A16487-15
    型号:
    A16487-15
    规格书:
    双灏业商城A16487-15.pdf
    描述:
    THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
    产品介绍
    A16487-15 产品详情
    系列:
    Tflex™ HR200
    产品状态:
    Obsolete
    外形尺寸:
    228.60mm x 228.60mm
    厚度:
    0.150" (3.81mm)
    材质:
    Silicone Elastomer
    粘合剂:
    Tacky - Both Sides
    导热系数:
    1.6W/m-K