    Laird Technologies - Thermal Materials A17775-12
    型号:
    A17775-12
    规格书:
    双灏业商城A17775-12.pdf
    描述:
    THERM PAD 228.6MMX228.6MM BLUE
    产品介绍
    A17775-12 产品详情
    系列:
    Tflex™ HD400
    包装:
    Box
    产品状态:
    Obsolete
    形状:
    Square
    外形尺寸:
    228.60mm x 228.60mm
    厚度:
    0.120" (3.05mm)
    粘合剂:
    Tacky - One Side
    背衬、载体:
    颜色:
    Blue
    热阻率:
    导热系数:
    4.0W/m-K