    Leader Tech Inc. 14R-CBSA-3.0X5.5X0.6
    型号:
    14R-CBSA-3.0X5.5X0.6
    规格书:
    双灏业商城14R-CBSA-3.0X5.5X0.6.pdf
    描述:
    RF SHIELD 3" X 5.5" THROUGH HOLE
    产品介绍
    总高度:
    0.600" (15.24mm)
    长度 - 总体:
    5.500" (139.70mm)
    宽度 - 总体:
    3.000" (76.20mm)