    Leader Tech Inc. 14R-CBSA-4.5X6.0X0.13
    型号:
    14R-CBSA-4.5X6.0X0.13
    规格书:
    双灏业商城14R-CBSA-4.5X6.0X0.13.pdf
    描述:
    RF SHIELD 4.5" X 6" THROUGH HOLE
    产品介绍
    总高度:
    0.130" (3.30mm)
    长度 - 总体:
    6.000" (152.40mm)
    宽度 - 总体:
    4.500" (114.30mm)