    Leader Tech Inc. 83A-CBSA-2.0X2.5X0.8
    型号:
    83A-CBSA-2.0X2.5X0.8
    规格书:
    双灏业商城83A-CBSA-2.0X2.5X0.8.pdf
    描述:
    RF SHIELD 2" X 2.5" THROUGH HOLE
    产品介绍
    总高度:
    0.800" (20.32mm)
    长度 - 总体:
    2.500" (63.50mm)
    宽度 - 总体:
    2.000" (50.80mm)