    MEAN WELL USA Inc. HRPG-450-48
    型号:
    HRPG-450-48
    规格书:
    双灏业商城HRPG-450-48.pdf
    描述:
    AC/DC CONVERTER 48V 456W
    产品介绍
    HRPG-450-48 产品详情
    系列:
    HRPG-450 (450W)
    电压 - 输入:
    85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
    电压 - 输出 1:
    48V
    电压 - 输出 5:
    电压 - 输出 6:
    9.5 A
    功率(瓦特):
    456W
    电压 - 隔离:
    3 kV
    工作温度:
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
    特性:
    Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
    尺寸 / 尺寸:
    8.58" L x 4.13" W x 1.61" H (218.0mm x 105.0mm x 41.0mm)