    MEAN WELL USA Inc. HRPG-600-36
    型号:
    HRPG-600-36
    规格书:
    双灏业商城HRPG-600-36.pdf
    描述:
    AC/DC CONVERTER 36V 630W
    产品介绍
    HRPG-600-36 产品详情
    系列:
    HRPG-600 (600W)
    电压 - 输入:
    85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
    电压 - 输出 1:
    36V
    电压 - 输出 5:
    电压 - 输出 6:
    17.5 A
    功率(瓦特):
    630W
    电压 - 隔离:
    3 kV
    工作温度:
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
    特性:
    Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
    尺寸 / 尺寸:
    8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)