    Omron Automation and Safety E2E-X14MD1 2M
    型号:
    E2E-X14MD1 2M
    封装:
    Cylinder, Threaded - M18
    规格书:
    双灏业商城E2E-X14MD1 2M.pdf
    描述:
    SENSOR PROX
    产品介绍
    E2E-X14MD1 2M 产品详情
    封装/外壳:
    Cylinder, Threaded - M18
    产品状态:
    Active
    感应距离:
    0.551" (14mm)
    输出类型:
    NO, 2-Wire
    响应频率:
    屏蔽:
    Unshielded
    电压 - 电源:
    12V ~ 30V
    端接样式:
    Cable Leads
    工作温度:
    -40°C ~ 85°C