    Omron Automation and Safety E2E-X20MD2 2M
    型号:
    E2E-X20MD2 2M
    封装:
    Cylinder, Threaded - M30
    规格书:
    双灏业商城E2E-X20MD2 2M.pdf
    描述:
    SENSOR PROX
    产品介绍
    E2E-X20MD2 2M 产品详情
    封装/外壳:
    Cylinder, Threaded - M30
    产品状态:
    Active
    感应距离:
    0.787" (20mm)
    输出类型:
    NC, 2-Wire
    响应频率:
    100Hz
    屏蔽:
    Unshielded
    电压 - 电源:
    12V ~ 30V
    端接样式:
    Cable Leads
    工作温度:
    -25°C ~ 70°C