    Omron Automation and Safety XW5T-S150-1.1-1
    型号:
    XW5T-S150-1.1-1
    品牌:
    Omron Automation and Safety
    分类:
    DIN 导轨、通道
    封装:
    规格书:
    双灏业商城XW5T-S150-1.1-1.pdf
    描述:
    TERMBLK SCREW 150MM 1:1 1TIER
    产品介绍
    XW5T-S150-1.1-1 产品详情
    品牌:
    Omron Automation and Safety
    系列:
    XW5
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    类型:
    Feed Through
    断开类型:
    位置数量:
    2
    层数:
    1
    端子 - 宽度:
    28.0mm
    端接样式:
    Screw
    电流 - IEC:
    309 A
    电压 - IEC:
    1000V
    电流 - UL:
    335 A
    电压 - UL:
    600V