    Orion Fans OA172SAPL-22-1WB
    型号:
    OA172SAPL-22-1WB
    规格书:
    双灏业商城OA172SAPL-22-1WB.pdf
    描述:
    230VAC 172X150X38MM
    产品介绍
    OA172SAPL-22-1WB 产品详情
    系列:
    OA172SAPL
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    额定电压:
    230VAC
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
    宽度:
    38.00mm
    气流:
    211.0 CFM (5.91m³/min)
    静压:
    0.750 in H2O (186.8 Pa)
    特性:
    Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
    噪音:
    58.0dB(A)
    功率(瓦特):
    28.00W
    转速(RPM):
    3400 RPM
    工作温度:
    -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)