    Panasonic Electronic Components ERG-1SJ391A
    型号:
    ERG-1SJ391A
    规格书:
    双灏业商城ERG-1SJ391A.pdf
    描述:
    RES 390 OHM 5% 1W AXIAL
    产品介绍
    ERG-1SJ391A 产品详情
    包装:
    Tape & Reel (TR)
    电阻:
    390 Ohms
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    1W
    温度系数:
    ±350ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 235°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)