    Panasonic Electronic Components ERG-2SJ221A
    型号:
    ERG-2SJ221A
    规格书:
    双灏业商城ERG-2SJ221A.pdf
    描述:
    RES 220 OHM 5% 2W AXIAL
    产品介绍
    ERG-2SJ221A 产品详情
    电阻:
    220 Ohms
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    2W
    温度系数:
    ±350ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 235°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)