    Panasonic Electronic Components ERG-3SJ512
    型号:
    ERG-3SJ512
    规格书:
    双灏业商城ERG-3SJ512.pdf
    描述:
    RES 5.1K OHM 5% 3W AXIAL
    产品介绍
    ERG-3SJ512 产品详情
    电阻:
    5.1 kOhms
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    3W
    温度系数:
    ±300ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 235°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)