    Panasonic Electronic Components ERT-D2FFL251S
    型号:
    ERT-D2FFL251S
    品牌:
    Panasonic Electronic Components
    分类:
    NTC 热敏电阻
    封装:
    Disc 5mm
    规格书:
    双灏业商城ERT-D2FFL251S.pdf
    描述:
    THERMISTOR NTC 250OHM 3500K DISC
    产品介绍
    ERT-D2FFL251S 产品详情
    品牌:
    系列:
    ERT-D
    封装/外壳:
    Disc 5mm
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Obsolete
    电阻(欧姆)@ 25°C:
    250
    电阻容差:
    ±15%
    B 值容差:
    B0/50:
    B25/50:
    3500K
    B25/75:
    工作温度:
    -30°C ~ 60°C
    功率 - 最大值:
    400 mW
    导线长度:
    1.18" (30.00mm)