    Panasonic Electronic Components ERT-D3FGL800S
    型号:
    ERT-D3FGL800S
    封装:
    Disc, 7.5mm
    规格书:
    双灏业商城ERT-D3FGL800S.pdf
    描述:
    THERMISTOR NTC 80OHM 3700K DISC
    产品介绍
    ERT-D3FGL800S 产品详情
    封装/外壳:
    Disc, 7.5mm
    Obsolete
    电阻(欧姆)@ 25°C:
    80
    电阻容差:
    ±15%
    B25/50:
    3700K
    B25/75:
    工作温度:
    -30°C ~ 60°C
    功率 - 最大值:
    600 mW
    导线长度:
    1.18" (30.00mm)