    Panasonic Electronic Components EYG-A121804DF
    型号:
    EYG-A121804DF
    品牌:
    Panasonic Electronic Components
    分类:
    散热垫、散热片
    封装:
    规格书:
    双灏业商城EYG-A121804DF.pdf
    描述:
    THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
    产品介绍
    EYG-A121804DF 产品详情
    品牌:
    系列:
    PGS
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Obsolete
    用途:
    In-Plane Heat Transfer
    类型:
    Graphite-Pad, Sheet
    形状:
    Rectangular
    外形尺寸:
    180.00mm x 115.00mm
    厚度:
    0.0016" (0.040mm)