    Panduit Corp HST1.1-9-2Y
    型号:
    HST1.1-9-2Y
    品牌:
    Panduit Corp
    分类:
    热缩管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城HST1.1-9-2Y.pdf
    描述:
    HEATSHRINK 1.1" X 0.75' BLACK
    产品介绍
    HST1.1-9-2Y 产品详情
    品牌:
    Panduit Corp
    系列:
    Wet-Shrink™, HST
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Obsolete
    类型:
    Tubing, Semi Rigid
    收缩比:
    3 to 1
    长度:
    0.750' (228.60mm, 9.00")
    内径 - 供应时:
    1.100" (27.94mm)
    内径 - 恢复后:
    0.375" (9.53mm)
    恢复壁厚:
    0.120" (3.05mm)
    材质:
    Polyolefin (PO), Irradiated
    特性:
    Adhesive Lined, Flame Retardant
    颜色:
    Black
    工作温度:
    -65°C ~ 110°C
    等级:
    认证:
    收缩温度:
    120°C