    Riedon products by Bourns PF2472-220RF1
    型号:
    PF2472-220RF1
    品牌:
    Riedon products by Bourns
    分类:
    通孔式电阻器
    封装:
    TO-247-2
    规格书:
    双灏业商城PF2472-220RF1.pdf
    描述:
    RES 220 OHM 1% 100W TO247
    产品介绍
    PF2472-220RF1 产品详情
    品牌:
    Riedon products by Bourns
    系列:
    PF2470
    包装:
    Tube
    产品状态:
    Active
    电阻:
    220 Ohms
    容差:
    ±1%
    功率 (W):
    100W
    成分:
    Thin Film
    特性:
    Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
    温度系数:
    ±50ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 155°C
    供应商器件封装:
    TO-247
    尺寸 / 尺寸:
    0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
    高度 - 安装(最大值):
    0.787" (20.00mm)