    Riedon products by Bourns PF2472-2K2F1
    型号:
    PF2472-2K2F1
    规格书:
    双灏业商城PF2472-2K2F1.pdf
    描述:
    RES 2.2K OHM 1% 100W TO247
    产品介绍
    PF2472-2K2F1 产品详情
    电阻:
    2.2 kOhms
    容差:
    ±1%
    功率 (W):
    100W
    温度系数:
    ±50ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 155°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
    高度 - 安装(最大值):
    0.787" (20.00mm)