    Riedon products by Bourns UAL10-3RF8
    型号:
    UAL10-3RF8
    品牌:
    Riedon products by Bourns
    分类:
    底座安装电阻器
    封装:
    Axial, Box
    规格书:
    双灏业商城UAL10-3RF8.pdf
    描述:
    RES CHAS MNT 3 OHM 1% 10W
    产品介绍
    UAL10-3RF8 产品详情
    品牌:
    Riedon products by Bourns
    系列:
    UAL
    封装/外壳:
    Axial, Box
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    电阻:
    3 Ohms
    容差:
    ±1%
    功率 (W):
    10W
    成分:
    Wirewound
    温度系数:
    ±50ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 275°C
    特性:
    Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
    涂层,外壳类型:
    Aluminum
    安装特性:
    Flanges
    尺寸 / 尺寸:
    0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
    高度 - 安装(最大值):
    0.417" (10.60mm)