    Ruland Manufacturing MDCDE25-10-10-A
    型号:
    MDCDE25-10-10-A
    规格书:
    双灏业商城MDCDE25-10-10-A.pdf
    描述:
    10 MM X 10 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCDE25-10-10-A 产品详情
    规格:
    1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 1.374" (34.90mm) Length