    Ruland Manufacturing MDCDK33-13-8-A
    型号:
    MDCDK33-13-8-A
    规格书:
    双灏业商城MDCDK33-13-8-A.pdf
    描述:
    13 MM X 8 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCDK33-13-8-A 产品详情
    规格:
    1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length