    Ruland Manufacturing MDCDK41-12-11-A
    型号:
    MDCDK41-12-11-A
    规格书:
    双灏业商城MDCDK41-12-11-A.pdf
    描述:
    12 MM X 11 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCDK41-12-11-A 产品详情
    规格:
    1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 2.165" (55.00mm) Length