    Ruland Manufacturing MDCDK41-18-17-A
    型号:
    MDCDK41-18-17-A
    规格书:
    双灏业商城MDCDK41-18-17-A.pdf
    描述:
    18 MM X 17 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCDK41-18-17-A 产品详情
    规格:
    1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 2.165" (55.00mm) Length