    Ruland Manufacturing MDCDK57-30-30-A
    型号:
    MDCDK57-30-30-A
    规格书:
    双灏业商城MDCDK57-30-30-A.pdf
    描述:
    30 MM X 30 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCDK57-30-30-A 产品详情
    规格:
    2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length