    Ruland Manufacturing MDCS57-28-28-A
    型号:
    MDCS57-28-28-A
    规格书:
    双灏业商城MDCS57-28-28-A.pdf
    描述:
    28 MM X 28 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCS57-28-28-A 产品详情
    规格:
    2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length