    Ruland Manufacturing MDCSK51-19-13-A
    型号:
    MDCSK51-19-13-A
    规格书:
    双灏业商城MDCSK51-19-13-A.pdf
    描述:
    19 MM X 13 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCSK51-19-13-A 产品详情
    规格:
    2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length