    Ruland Manufacturing MDCSK57-30-20-A
    型号:
    MDCSK57-30-20-A
    规格书:
    双灏业商城MDCSK57-30-20-A.pdf
    描述:
    30 MM X 20 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCSK57-30-20-A 产品详情
    规格:
    2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length