    Silver Fox Limited LCLZ1-11050TY
    型号:
    LCLZ1-11050TY
    品牌:
    Silver Fox Limited
    分类:
    标记器
    封装:
    规格书:
    双灏业商城LCLZ1-11050TY.pdf
    描述:
    WIRE MARKR CBL TIE 50MM X 110MM
    产品介绍
    LCLZ1-11050TY 产品详情
    品牌:
    Silver Fox Limited
    系列:
    Fox-Flo®
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    类型:
    Wire Marker, Cable Tie
    尺寸:
    1.97" W x 4.33" L (50.0mm x 110.0mm)