    Soberton Inc. WSP-3605-16Y
    型号:
    WSP-3605-16Y
    品牌:
    Soberton Inc.
    分类:
    扬声器
    封装:
    规格书:
    双灏业商城WSP-3605-16Y.pdf
    描述:
    SPEAKR 16OHM 700MW TOP PORT 88DB
    产品介绍
    WSP-3605-16Y 产品详情
    品牌:
    Soberton Inc.
    系列:
    包装:
    Tray
    产品状态:
    Active
    技术:
    Magnetic
    类型:
    General Purpose
    频率范围:
    600 Hz ~ 5 kHz
    频率 - 自谐振:
    600Hz
    阻抗:
    16 Ohms
    效率 - dBA:
    88.00
    效率 - 测试:
    1W/500mm
    效率 - 类型:
    Sound Pressure Level (SPL)
    额定功率:
    700 mW
    功率 - 最大值:
    1.5 W
    端口位置:
    Top
    形状:
    Round
    材料 - 锥体:
    Polyethylene Terephthalate (PET)
    材料 - 磁体:
    Nd-Fe-B
    防护等级:
    额定值:
    端接方式:
    Solder Pads
    尺寸 / 尺寸:
    1.417" Dia (36.00mm)