    TE Connectivity Linx ANT-8/9-FPC-UFL-100
    型号:
    ANT-8/9-FPC-UFL-100
    规格书:
    双灏业商城ANT-8/9-FPC-UFL-100.pdf
    描述:
    RF ANT <960MHZ 5G FLEX ADHES UFL
    产品介绍
    系列:
    FPC
    包装:
    Bag
    频率组:
    UHF (300MHz ~ 1GHz)
    频率(中心/带宽):
    868MHz, 915MHz
    频率范围:
    862MHz ~ 876MHz, 902MHz ~ 930MHz
    天线类型:
    Flat Patch
    频段数量:
    2
    VSWR:
    2, 1.6
    回波损耗:
    -9.5dB, -12.7dB
    增益:
    -3.2dBi, -3dBi
    功率 - 最大值:
    2 W
    特性:
    Cable - 100mm
    端接方式:
    U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
    安装类型:
    Adhesive
    高度(最大值):
    0.010" (0.20mm)