    TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0112-24-4
    型号:
    55A0112-24-4
    规格书:
    双灏业商城55A0112-24-4.pdf
    描述:
    HOOK-UP STRND 24AWG 600V YELLOW
    产品介绍
    55A0112-24-4 产品详情
    系列:
    55A0112
    包装:
    Bulk
    线规:
    24 AWG
    导体股数:
    19/36
    导体材料:
    Copper, Silver Coated
    护套(绝缘)直径:
    0.037" (0.94mm)
    电压:
    600V
    工作温度:
    -65°C ~ 150°C