    TE Connectivity Raychem Cable Protection ES2000-NO.4-B7-0-90MM
    型号:
    ES2000-NO.4-B7-0-90MM
    品牌:
    TE Connectivity Raychem Cable Protection
    分类:
    热缩管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城ES2000-NO.4-B7-0-90MM.pdf
    描述:
    HEATSHRINK 0.7" X 0.295' BLACK
    产品介绍
    品牌:
    系列:
    ES2000
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    类型:
    Tubing, Semi Rigid
    收缩比:
    4 to 1
    长度:
    0.295' (90.00mm, 3.55")
    内径 - 供应时:
    0.700" (17.78mm)
    内径 - 恢复后:
    0.175" (4.45mm)
    恢复壁厚:
    0.095" (2.41mm)
    材质:
    Polyolefin (PO), Irradiated
    特性:
    Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant, Strain Resistant
    颜色:
    Black
    工作温度:
    -40°C ~ 130°C
    等级:
    认证:
    收缩温度:
    110°C
    储存/冷藏温度:
    32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)