    TE Connectivity Raychem Cable Protection RNF-3000-9/3-2-SP
    型号:
    RNF-3000-9/3-2-SP
    品牌:
    TE Connectivity Raychem Cable Protection
    分类:
    热缩管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城RNF-3000-9/3-2-SP.pdf
    描述:
    HEATSHRINK 0.354" RED
    产品介绍
    RNF-3000-9/3-2-SP 产品详情
    品牌:
    系列:
    Thermofit RNF-3000
    包装:
    Spool
    产品状态:
    Active
    类型:
    Tubing, Flexible
    收缩比:
    3 to 1
    长度:
    492.1' (150.0m)
    内径 - 供应时:
    0.354" (8.99mm)
    内径 - 恢复后:
    0.118" (3.00mm)
    恢复壁厚:
    0.030" (0.76mm)
    材质:
    Polyolefin (PO)
    特性:
    Flame Retardant
    颜色:
    Red
    工作温度:
    -55°C ~ 135°C
    等级:
    认证:
    收缩温度:
    80°C