    TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-12.7-50-4
    型号:
    ZHD-SCE-12.7-50-4
    品牌:
    TE Connectivity Raychem Cable Protection
    分类:
    标签、标记
    封装:
    规格书:
    双灏业商城ZHD-SCE-12.7-50-4.pdf
    描述:
    LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
    产品介绍
    ZHD-SCE-12.7-50-4 产品详情
    品牌:
    系列:
    ZHD-SCE
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    标签类型:
    Heat Shrinkable
    标签尺寸:
    0.50" x 1.97" (12.7mm x 50.0mm)